Olja på duk, figurscen. Signerad. (23x31,5)
8 200 SEK | 2017-04-23 10:54 |
8 000 SEK | 2017-04-23 10:56 |
5 600 SEK | 2017-04-23 10:14 |
5 200 SEK | 2017-04-22 11:59 |
4 200 SEK | 2017-04-20 09:24 |
2 800 SEK | 2017-04-21 17:38 |
2 500 SEK | 2017-04-21 14:52 |
100 SEK | Startpris |