Med reliefdekor av fåglar. Undertill med repor, mindre kantnaggar. (Diameter 24)
600 SEK | 2017-05-14 11:58 |
550 SEK | 2017-05-14 11:59 |
400 SEK | 2017-05-14 00:25 |
100 SEK | Startpris |