Med skuren dekor. Förstärkningar, senare bemålade, färgslitage. Proveniens: Dödsbo efter tidigare Finsk adelfamilj, som flyttade till Sverige på 1950-talet. (Höjd 91)
2 500 SEK | 2017-05-14 11:49 |
2 400 SEK | 2017-05-14 11:24 |
900 SEK | 2017-05-13 21:29 |
350 SEK | 2017-05-12 20:14 |
100 SEK | Startpris |