Stålboett. Kronan lös, repor. Armband med skador. (Diameter 40mm)
2 100 SEK | 2017-06-04 08:20 |
2 000 SEK | 2017-06-04 10:25 |
1 700 SEK | 2017-06-03 10:05 |
1 500 SEK | 2017-06-03 09:41 |
500 SEK | 2017-06-01 20:11 |
450 SEK | 2017-06-02 12:47 |
100 SEK | Startpris |