Stålboett. Repor, urtavla med slitage. (Diameter 35mm)
1 200 SEK | 2017-06-04 13:05 |
1 100 SEK | 2017-06-04 11:54 |
950 SEK | 2017-06-04 09:08 |
900 SEK | 2017-06-04 02:26 |
500 SEK | 2017-06-04 00:26 |
400 SEK | 2017-06-01 20:06 |
350 SEK | 2017-06-03 10:37 |
100 SEK | Startpris |