Reliefflossa, 1970-tal, smärre bruksslitage, fransslitage, smuts, 200 x 245 cm, originalkvitto medföljer.
28 000 SEK | 2017-08-13 19:05 |
27 500 SEK | 2017-08-13 19:04 |
24 000 SEK | 2017-08-11 08:42 |
17 000 SEK | 2017-08-13 19:04 |
12 000 SEK | 2017-08-09 20:23 |
3 000 SEK | 2017-08-08 23:19 |
2 000 SEK | 2017-07-21 20:37 |
350 SEK | 2017-08-06 17:20 |
100 SEK | 2017-07-15 19:50 |
100 SEK | Startpris |