Bemålad. Hårt slitage och lagningar. (Höjd 15,5)
350 SEK | 2017-08-19 21:03 |
300 SEK | 2017-08-18 20:23 |
200 SEK | 2017-08-19 16:07 |
100 SEK | 2017-08-17 21:33 |
100 SEK | Start price |