Olja på duk, havsbild med båt. Signerad. Dubblerad duk, krackelerad, ram med färgsläpp. (31x45)
1 300 SEK | 2017-08-20 09:57 |
1 200 SEK | 2017-08-18 17:56 |
800 SEK | 2017-08-19 13:06 |
600 SEK | 2017-08-18 00:26 |
100 SEK | Startpris |