Ek. På hjultrissor. Omarbetade ben, ytslitage, mindre fanerskador. (Höjd 86, 46x48)
2 100 SEK | 2017-08-19 11:47 |
2 000 SEK | 2017-08-19 18:51 |
900 SEK | 2017-08-19 06:51 |
700 SEK | 2017-08-19 09:52 |
600 SEK | 2017-08-17 23:33 |
600 SEK | 2017-08-18 14:42 |
500 SEK | 2017-08-18 05:58 |
150 SEK | 2017-08-17 21:20 |
100 SEK | Startpris |