Etsning, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (65x49)
500 SEK | 2017-08-20 11:44 |
450 SEK | 2017-08-20 12:00 |
150 SEK | 2017-08-18 16:49 |
100 SEK | Startpris |