Träskuren och bemålad skulptur, "Sädesärla". Monogramsignerad och daterad 77. (Längd 13)
1 300 SEK | 2017-09-10 10:42 |
1 200 SEK | 2017-09-09 21:44 |
1 100 SEK | 2017-09-10 09:16 |
800 SEK | 2017-09-09 10:27 |
750 SEK | 2017-09-09 21:39 |
500 SEK | 2017-09-08 00:21 |
400 SEK | 2017-09-08 00:08 |
150 SEK | 2017-09-07 21:34 |
100 SEK | Startpris |