Signerad, etikettmärkt. Rosett med litet glasyrnagg. (Höjd 15)
500 SEK | 2017-09-10 11:59 |
450 SEK | 2017-09-10 11:55 |
400 SEK | 2017-09-09 08:57 |
400 SEK | 2017-09-09 10:44 |
300 SEK | 2017-09-09 07:25 |
150 SEK | 2017-09-07 23:24 |
100 SEK | Startpris |