Etsning, motiv från Falun. Signerad. Inramad. (19,5x14,5)
1 600 SEK | 2017-09-10 11:46 |
1 500 SEK | 2017-09-10 11:03 |
500 SEK | 2017-09-08 16:47 |
300 SEK | 2017-09-08 22:13 |
200 SEK | 2017-09-08 17:07 |
100 SEK | Startpris |