Siluettklipp 5st. Signerade, bl.a. daterad 1966. Inramade. (21x25)
2 100 SEK | 2017-09-09 10:12 |
2 000 SEK | 2017-09-10 11:28 |
1 200 SEK | 2017-09-08 20:34 |
100 SEK | Startpris |