Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (76x56)
850 SEK | 2017-09-09 18:02 |
800 SEK | 2017-09-10 11:40 |
550 SEK | 2017-09-09 18:52 |
400 SEK | 2017-09-08 19:22 |
300 SEK | 2017-09-07 20:21 |
150 SEK | 2017-09-07 23:16 |
100 SEK | Startpris |