Akvarell och täckvit, räv med byte. Signerad. Inramad. Ram med förgyllningsbortfall. (31x42)
1 200 SEK | 2017-09-09 22:40 |
1 100 SEK | 2017-09-09 19:40 |
250 SEK | 2017-09-08 18:21 |
100 SEK | Startpris |