Försilvrad boett. Baksida med reliefdekor och förgyllning. Urtavla med sprickor. Försilvringsslitage. (Diameter 70mm)
600 SEK | 2017-09-10 12:26 |
550 SEK | 2017-09-10 09:03 |
550 SEK | 2017-09-10 11:48 |
450 SEK | 2017-09-08 16:05 |
350 SEK | 2017-09-08 20:36 |
100 SEK | 2017-09-07 20:04 |
100 SEK | Startpris |