Färglitografi. Geometriskt komposition. Signerad numrerad, daterad 1997. Inramad. (30x30)
750 SEK | 2017-10-01 09:52 |
700 SEK | 2017-10-01 09:31 |
600 SEK | 2017-09-30 16:41 |
250 SEK | 2017-09-29 17:58 |
100 SEK | Startpris |