Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (51,5x50)
900 SEK | 2017-10-01 11:36 |
850 SEK | 2017-09-29 07:30 |
100 SEK | 2017-09-29 00:11 |
100 SEK | Startpris |