Olja på papper. Naivistisk komposition. Signerad och daterad 1961. Inramad. (33x35)
1 000 SEK | 2017-09-29 08:41 |
950 SEK | 2017-09-29 17:22 |
550 SEK | 2017-09-28 21:39 |
150 SEK | 2017-09-28 21:18 |
100 SEK | Startpris |