Färglitografi. Geometriskt komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (44,5x34)
300 SEK | 2017-09-30 16:42 |
300 SEK | 2017-10-01 09:39 |
100 SEK | 2017-09-29 09:33 |
100 SEK | Startpris |