10. OBJEKTIV SUMMICRON-R 90MM

Leitz Canada 1:2/90, No 2948606. Ytsmuts, repor, slitage och spår av användning. Auktionshuset ansvarar ej för objektivets funktion.

Sale No 170338

Auction closed!
28 December 2017 18:03

Hammer price7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Estimate 3000 SEK

Bidding

2 000 SEK2017-12-28 18:00
1 900 SEK2017-12-12 21:17
300 SEK Start price

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Finished

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Additional Information

Beställ transport här!