Stengods med glasyr i blå-grå toner. Rörstrand. Märkt och signerad undertill. Höjd 50 cm. Smärre fläckar och repor.
11 000 SEK | 2018-01-12 15:31 |
10 000 SEK | 2018-01-16 10:13 |
6 000 SEK | 2018-01-15 15:59 |
5 000 SEK | 2018-01-15 15:42 |
4 600 SEK | 2018-01-14 18:33 |
3 000 SEK | 2018-01-11 11:24 |
1 600 SEK | 2018-01-11 10:57 |
1 200 SEK | 2018-01-07 22:54 |
1 000 SEK | 2018-01-05 14:23 |
350 SEK | 2018-01-05 16:49 |
300 SEK | Startpris |