Mässing och läder. Slitage, lädret med skador. (Hopfälld längd 62)
500 SEK | 2018-02-04 08:20 |
450 SEK | 2018-02-03 23:10 |
450 SEK | 2018-02-04 02:54 |
250 SEK | 2018-02-03 15:29 |
200 SEK | 2018-02-02 21:26 |
150 SEK | 2018-02-02 10:44 |
100 SEK | Startpris |