Furu. Stämplad Svensk Fur. Ytslitage, fläckar. (Höjd 45, längd 90)
1 500 SEK | 2018-02-04 11:58 |
1 400 SEK | 2018-02-04 09:12 |
850 SEK | 2018-02-02 16:36 |
750 SEK | 2018-02-02 11:52 |
600 SEK | 2018-02-02 12:30 |
400 SEK | 2018-02-01 21:06 |
350 SEK | 2018-02-01 20:47 |
100 SEK | 2018-02-01 20:06 |
100 SEK | Startpris |