Fanerat i mahogny. Dekorer i mässing. Med två hyllplan i glas. Nyckel finns. Smärre repor. (Höjd 146, bredd 65, djup 34)
750 SEK | 2018-02-04 13:16 |
700 SEK | 2018-02-01 22:05 |
600 SEK | 2018-02-03 16:36 |
450 SEK | 2018-02-02 19:31 |
100 SEK | 2018-02-01 19:01 |
100 SEK | Startpris |