Halsband med spänne i 18k, stämplad C&L samt broscher 2st. Slitage. (Halsbandets längd 45)
300 SEK | 2018-02-04 11:59 |
250 SEK | 2018-02-03 22:49 |
200 SEK | 2018-02-03 20:06 |
100 SEK | 2018-02-02 11:06 |
100 SEK | Startpris |