Olja på pannå, vattendrag med segelbåtar. Signerad P.Kelly 1904. Mindre retuscher. (30x43)
700 SEK | 2018-02-22 20:58 |
700 SEK | 2018-02-25 11:36 |
500 SEK | 2018-02-25 08:48 |
150 SEK | 2018-02-23 17:47 |
100 SEK | Startpris |