Olja på papper, komposition. Signerad och daterad 1967. Inramad. (29x39)
600 SEK | 2018-02-24 23:29 |
550 SEK | 2018-02-23 22:24 |
400 SEK | 2018-02-23 20:34 |
250 SEK | 2018-02-23 11:47 |
100 SEK | Startpris |