Kaffekoppar 10st, kaffefat 10st samt assietter 10st. Bruksslitage, en kopp med nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
600 SEK | 2018-02-25 11:45 |
550 SEK | 2018-02-24 20:28 |
300 SEK | 2018-02-24 11:25 |
250 SEK | 2018-02-24 01:52 |
200 SEK | 2018-02-23 16:52 |
150 SEK | 2018-02-22 23:47 |
150 SEK | 2018-02-23 09:41 |
100 SEK | Startpris |