Förgylld mässing. Urtavla med rikt graverad dekor. Verket signerad No.1831. Hårt förgyllningsslitage. (Diameter 50mm)
1 100 SEK | 2018-02-22 14:03 |
1 100 SEK | 2018-02-24 19:59 |
600 SEK | 2018-02-23 14:40 |
150 SEK | 2018-02-22 20:24 |
100 SEK | Startpris |