Boett med svenska silverstämplar. Skador. (Diameter med skyddsboett 58mm)
1 300 SEK | 2018-02-20 17:58 |
1 200 SEK | 2018-02-25 09:22 |
1 000 SEK | 2018-02-23 13:24 |
500 SEK | 2018-02-22 20:50 |
100 SEK | Startpris |