Färglitografi, stilleben. Signerad och numrerad. EA. Inramad. (56x46)
2 400 SEK | 2018-03-18 11:50 |
2 300 SEK | 2018-03-18 11:52 |
1 500 SEK | 2018-03-17 09:09 |
1 300 SEK | 2018-03-17 22:29 |
950 SEK | 2018-03-16 11:01 |
600 SEK | 2018-03-16 08:23 |
450 SEK | 2018-03-16 08:42 |
100 SEK | 2018-03-16 07:21 |
100 SEK | Startpris |