Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (31x23)
450 SEK | 2018-03-18 11:05 |
400 SEK | 2018-03-18 10:16 |
150 SEK | 2018-03-16 08:24 |
100 SEK | 2018-03-16 02:42 |
100 SEK | Startpris |