Mangelbräde daterat 1772 samt Smörkärna, 1800-tal, rödmålad. Slitage. Smörkärnan saknar några band. (Längd ca 82)
250 SEK | 2018-03-18 00:01 |
200 SEK | 2018-03-16 20:04 |
100 SEK | Startpris |