Etsning, "Eat me now". Signerad och numrerad. Inramad. (66x80)
1 200 SEK | 2018-03-16 19:38 |
1 100 SEK | 2018-03-17 21:18 |
100 SEK | 2018-03-16 08:53 |
100 SEK | Startpris |