Etsning, "Mumie i vedboa". Signerad och numrerad, daterad 1994. Inramad. (81x65)
950 SEK | 2018-03-18 09:17 |
900 SEK | 2018-03-18 11:56 |
500 SEK | 2018-03-16 15:35 |
400 SEK | 2018-03-16 17:52 |
100 SEK | Startpris |