Färglitografi, "På den gröna gården". Signerad och numrerad. Inramad. (49x40)
1 100 SEK | 2018-03-17 21:26 |
1 000 SEK | 2018-03-18 08:11 |
500 SEK | 2018-03-16 07:16 |
100 SEK | Startpris |