Akvarell, åkerlandskap med räv. Signerad och daterad mars 79. Inramad. (23x29)
1 300 SEK | 2018-03-18 07:38 |
1 200 SEK | 2018-03-18 10:26 |
600 SEK | 2018-03-18 08:15 |
500 SEK | 2018-03-18 10:35 |
150 SEK | 2018-03-16 17:02 |
100 SEK | 2018-03-15 22:40 |
100 SEK | Startpris |