Akvarell, motiv med morkulla. Signerad och daterad 78. Inramad. (12x21)
750 SEK | 2018-03-18 07:40 |
700 SEK | 2018-03-18 08:15 |
350 SEK | 2018-03-16 14:31 |
250 SEK | 2018-03-16 17:02 |
100 SEK | Startpris |