Siluettklipp 2st, "Huggning av kojved" samt "Vallkulla". Signerade och daterade. Inramade. En med mindre fläck och ramslitage. (Rammått 21x25)
850 SEK | 2018-03-17 20:17 |
800 SEK | 2018-03-17 18:10 |
400 SEK | 2018-03-17 17:35 |
100 SEK | 2018-03-16 17:09 |
100 SEK | Startpris |