Siluettklipp 2st, bl.a. "Sen hemkomst". Signerade och daterade -58 resp. -73. Inramade. (Rammått 25x21)
1 000 SEK | 2018-03-18 10:05 |
950 SEK | 2018-03-16 22:03 |
900 SEK | 2018-03-16 21:49 |
200 SEK | 2018-03-16 20:02 |
100 SEK | 2018-03-16 08:59 |
100 SEK | Startpris |