I form av äggskal. Vitglaserad med förgylld dekor. Dekornaggar, krackeleringar, förgyllningsslitage. (Höjd 20, diameter 17)
850 SEK | 2018-03-17 13:42 |
800 SEK | 2018-03-17 16:32 |
250 SEK | 2018-03-17 16:27 |
100 SEK | Startpris |