Olja på pannå, allmogeinteriör med kvinna och barn. Signerad. Ram med slitage. (65x53)
2 200 SEK | 2018-03-18 09:58 |
2 100 SEK | 2018-03-18 11:55 |
1 500 SEK | 2018-03-17 21:05 |
1 200 SEK | 2018-03-17 21:03 |
150 SEK | 2018-03-15 21:33 |
100 SEK | Startpris |