Kopparstick, "Objekt Minnesota". Signerad och numrerad. Inramad. (58x44)
750 SEK | 2018-03-18 11:51 |
700 SEK | 2018-03-17 19:48 |
550 SEK | 2018-03-17 22:50 |
500 SEK | 2018-03-17 12:38 |
150 SEK | 2018-03-16 19:16 |
100 SEK | Startpris |