Kopparstick, "A swedish tragedy". Signerad och numrerad. Inramad. (47x37)
2 700 SEK | 2018-03-18 11:51 |
2 600 SEK | 2018-03-18 10:09 |
1 500 SEK | 2018-03-18 11:15 |
800 SEK | 2018-03-18 08:49 |
750 SEK | 2018-03-18 08:23 |
700 SEK | 2018-03-17 17:59 |
650 SEK | 2018-03-16 10:57 |
100 SEK | Startpris |