Kryddbesman 2st, 1800-tal. Snusdosa i näver, 1800-tal. Laggat kärl, daterat 1739 med monogram, m.m. Bl.a med skador. (Största diameter 17)
200 SEK | 2018-04-08 09:33 |
150 SEK | 2018-04-06 09:38 |
100 SEK | 2018-04-05 22:49 |
100 SEK | Start price |