Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (108x74)
2 600 SEK | 2018-04-07 21:22 |
2 500 SEK | 2018-04-08 09:24 |
2 100 SEK | 2018-04-08 09:18 |
950 SEK | 2018-04-05 22:10 |
900 SEK | 2018-04-06 21:01 |
650 SEK | 2018-04-06 07:50 |
550 SEK | 2018-04-05 19:40 |
450 SEK | 2018-04-05 18:23 |
100 SEK | Startpris |