6 st koppar med fat, kaffe samt gräddkanna, samt sockerskål, porslin med haldmålad dekor samt förgyllning, förefaller oanvänd (en kopp med mindre nagg)
175 SEK | 2018-04-15 19:40 |
150 SEK | 2018-04-15 17:57 |
125 SEK | 2018-03-26 05:18 |
100 SEK | Startpris |