Studiohandsignerad, smärre bruksslitage, höjd 33 cm
1 400 SEK | 2018-04-22 05:46 |
1 300 SEK | 2018-04-22 19:45 |
850 SEK | 2018-04-21 20:30 |
500 SEK | 2018-04-20 13:12 |
300 SEK | 2018-04-20 08:59 |
125 SEK | 2018-04-19 09:13 |
100 SEK | Startpris |